Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

23 вересня 2013 року кафедру збагачення корисних копалин відвідала німецька делегація з Рейн-Вестфальського технічного університету (Аахенський університет, RWTH, ФРН)

Торік група студенті в і аспірантів з Рейн-Вестфальського технічного університету (Аахенський університет, RWTH, ФРН) вперше побувала в Україні і в НГУ на практиці. І якщо хтось думає, що іноземним студентам у нас нецікаво і нема чого навчитися, то той глибоко помиляється. Професор, доктор-інженер Крістіан Німан-Деліус з Аахенського університету, який керував практикою, висловив велике задоволення після її проведення. Особливо пізнавальними для німецьких практикантів виявилися спуски у вугільні шахти, бо у Німеччині вони наразі закриті.

Цього року для іншої групи з восьми студентів і шести асистентів Інституту збагачення корисних копалин при Аахенському університеті в Україні знову була організована практика. Вона складалася з ознайомчих екскурсій до Національного гірничого університету (м. Дніпропетровськ), Донецького національного технічного університету (м. Донецьк), Криворізького національного університету (м. Кривий Ріг), ПАТ "Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат" (м. Докучаєвськ), ПАТ "Вільногірський гірничо-металургійний комбінат" (м. Вільногірськ), ПрАО "ДМЗ" ЗФ «Свято-Варварівська» (м. Красноармійськ), ВАТ "Полтавський ГЗК" (м. Комсомольськ), ПАТ "Північний збагачувальний комбінат" (м. Кривий Ріг), МП «Керамік Плюс» (м. Дніпропетровськ) та ЗАТ «Ана-Темс» (м. Дніпропетровськ).

Один лекційний день практиканти провели у Національному гірничому університеті, де ознайомилися з навчальними лабораторіями і аудиторіями кафедри збагачення корисних копалин (ЗКК). Група на чолі з викладачем – керівником практики з Аахенського університету - Павлом Ілем побувала у лабораторіях підготовчих процесів, флотації та зневоднення корисних копалин, гравітаційної сепарації, магнітних та електричних методів збагачення, а також у науково-дослідній лабораторії високоградієнтного магнітного збагачення.

Лекцію на тему «Основні здобутки та наукові напрями досліджень кафедри ЗКК НГУ» прочитав студентам і аспірантам з Рейн-Вестфальського технічного університету завідувач кафедри ЗКК, перший проректор НГУ, д-р техн. наук, професор Петро Іванович Пілов. Особливу зацікавленість у представників німецького вузу викликало повідомлення про розробку роликового магнітного сепаратора з електричним зніманням магнітного продукту.

На лекції були присутні й зацікавлені особи з української сторони – викладачі, аспіранти кафедри ЗКК, студенти четвертого і п’ятого курсів, що навчаються за спеціальністю «Збагачення корисних копалин» у НГУ.

З відповідним словом від німецької сторони виступив керівник практики Павло Іль, який розповів про організацію навчального процесу за спеціальністю «Збагачення корисних копалин» у Рейн-Вестфальському технічному університеті.

Після закінчення лекції відбувся кофе-брейк, де студенти в невимушеній обстановці спілкувалися між собою.

Левченко Костянтин 


IMG_9130.jpg


Студенти Інституту збагачення корисних копалин Рейн-Вестфальського технічного університету слухають лекцію професора Пілова П.І.


 

IMG_9133.jpg


Лекція професора Пілова П.І. перед студентами 5 курсу Державного ВНЗ "НГУ" та студентами Рейн-Вестфальського технічного університетуIMG_9136.jpg


Відповідне слово викладача Інституту збагачення корисних копалин Рейн-Вестфальського технічного університету

© 2006-2020 Інформація про сайт